פורסם ב- כתיבת תגובה

בניית אפליקציה

בניית אפליקציה

המרת אתר לאפליקציה (אנדרואיד /בקרוב גם לאייפון)

  • קבל תנועה גדולה גם ממכשירים ניידים
  • שמור על קשר עם הלקוחות שלך באמצעות שליחת הודעות push
  • העלאת האפליקציה לגוגל פליי (בתוספת תשלום
  • אפשרות קידום והפצת האפליקציה במגוון אתרי הורדות
  • מתאים מאוד לכל אתר ובעיקר לאתרים שמותאמים לניידים
  • אין צורך בהטמעת קוד

זה רעיון מצוין לחברות שרוצות לשמור על קשר עם הלקוחות והגולשים שלהן גם כשהן לא מקוונות. זו גם דרך מצוינת לבנות קהילה של אנשים שמתעניינים בחברה שלך.

האפליקציה יכולה לשמש ככלי שיווקי לפרסום המוצרים והשירותים של החברה. זה יכול לשמש גם כפלטפורמת שירות לקוחות אינטראקטיבית שבה אנשים יכולים לשאול שאלות או לתת משוב על המוצרים או השירותים של החברה.

ישנן סיבות רבות לכך שעסק ירצה לבנות אפליקציה. אפליקציה יכולה לשמש ככלי שירות לקוחות, כלי שיווקי, או כדרך לשמור על קשר עם הגולשים והלקוחות של האתר שלכם.

הסיבה הראשונה היא שאפליקציה יכולה לשמש ככלי שירות לקוחות. הסיבה לכך היא שאנשים לא תמיד נמצאים ליד המחשבים שלהם כשהם צריכים עזרה עם משהו באתר שלהם. ייתכן שהם נמצאים בעבודה או מחוץ לבית ואין להם גישה למחשב שלהם. אז אם יש להם אפליקציה בטלפון, אז הם יכולים ליצור קשר עם שירות הלקוחות בכל עת שהם צריכים עזרה עם משהו באתר שלך.

הסיבה השנייה היא שניתן להשתמש באפליקציה למטרות שיווקיות. הסיבה לכך היא שאנשים נוטים יותר להוריד את האפליקציה שלך מאשר

אפליקציה היא הדרך הטובה ביותר לשמור על קשר עם הגולשים והלקוחות שלך. זה יכול להיות כלי מועיל מאוד עבור העסק שלך אם אתה רוצה להגדיל את התנועה לאתר שלך.

אפליקציה היא אפליקציית תוכנה הניתנת להורדה למכשיר סלולרי, כמו טלפון אייפון או אנדרואיד, שתאפשר גישה לתכונות של אפליקציה ממסך הבית של המכשיר.

ישנם יתרונות רבים בבניית אפליקציה לעסק שלך. זה יעזור לך לחסוך זמן וכסף בזמן שהוא מספק לך יותר הזדמנויות לצמיחה.

בניית אפליקציה
בניית אפליקציה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *